Srpen 2011

Moje rozhodnutí

31. srpna 2011 v 16:07 Moje kecy
Takže už jsem se konečně rozhodla.. takže jsem rozhodla, že podle mého uvážení už jsem z witch vyrostla časopisy si sice budu kupovat, ale jiné věci už ne takže kdyby měl někdo o něco zájem co bych nechtěla tak ať m napíše do komentářů. Možná někdo z toho bude zklamaný, ovšem já to takhle citím a věřte mi nebylo to pro mě lehké to sem tak napsat! Pá hezký poslední den prázdnin doufám že jsem vám ho nezkazila..

Tak nwm

30. srpna 2011 v 16:10 Moje kecy
Tak nwm pořád jsem se nerozhodla a to jsem si teĎ nakoupila plno novejch věco do školy s witch tak například mám new kufřík na školní potřaby protože ten co jsem měla do teď se mi rozbil potom mám hrníček s irmou a corny, ae to není do školy, potom jsem chtěla new pouzdro s corny ale teď nwm jestly si je mám objednat nebo ne..tak co zkusíte mi poradit?doufám že jo a pořád se rozmyšlím koupila jsem si takový sešity se skejťákama, ktery se mi strašně nelíbijjou, ale bohuže jené neměli tak přemýšlím jestly je mám obalit witch nebo nechat ty skejťáky to bych taky byla ráda kdybyste mi poradili..potom bych ještě potřebovala poradit jestly si mám vzít do školy pouzdro s will ono je mocky krásný, ale prostě newím..

TeĎ zas o něčem jiném..

Škoda že už ty prázdiny končí vždyť už za 2 dny je škola béé já tam nechci..kdybyste věděli jak se mi tam nechce to byste koukali vám se tam chce? Budu hádat asi ne nebo možná jen tak na kamarády. Já bych si teda ty prázdiny klidně o měsíc nebo o dva ještě prodloužila, abychom si taky mohly užít života než se jen mučit s chemii fyzykou atd. tím jenom říkámže to letos nějak strašně rychle uteklo . Vždyť mně to přijde jako teď co jsem dostala vysvědčení a už je zase čkola a další ročník..a taky mě přijde že to hrozně uteklo vždyť je to nedávo (v uvozovkách :D) co jsem šla do 1 třídy tady alepoň mě to tam připadá. No nic já budu končit tam se mějte. Čau

Přemýšlím..

27. srpna 2011 v 19:15 Moje kecy
Ahojky asi to zní hloupě, ale já přemýšlím jestly mě witch ještě baví..
Vás baví?? Můžete hlasovat v anjetě pod článkem..
Já totiž nevím jeslty
nejsem na witch už moc velká nevím si prostě rady..
tak budu se těšit na vaše hlásky :)

Proč??

26. srpna 2011 v 12:26 Moje kecy
Proč musíjou být ty prázky tak krástký..:(
Já ještě nechci do školy :((
Vždyť škola je nanic..
Jenom učiteli a pitomí známky..nic víc
No nic tak já jsi du ještě užít těch
6 dní práznintak pá..

dnes tu nebudu

25. srpna 2011 v 11:50 Moje kecy
dneska tu nebudu tak pá

Testy jak vycházíš s lidmi

24. srpna 2011 v 15:47
Knížka zábavných testů, které čtenářkám s pomocí pětice nejoblíbenějších Čarodějek na světě vyloží, jakou mají povahu a jak je vnímají ostatní lidé.

Páni

24. srpna 2011 v 10:52
díky za návštěvku 98 lidí :*

Móda w.i.t.c.h.

22. srpna 2011 v 20:48

KNížečky =)

21. srpna 2011 v 10:47
Tak konečně moje knížečky witch jsou to tedy jen příručky ale to nevadí konečně jsem se dokopala k fotu tak tady jsou
KLIK NA CELÝ ČLÁNEK

Tak dnes ne

20. srpna 2011 v 17:47
Smutná zpráva..
tak dnes kníéžky nebudou
důvodem je že jdu za tetou
na chtu a nestíhám
takže možná zítra pá